O nás

Rieker

Nemecká výroba s dlhoročnou tradíciou, ktorá ponúka elegantný dizajn spojený s pohodlím domácich papučiek. Rieker od svojich začiatkov, ktoré sú datované už v roku 1874, využíva špeciálnu TECHNOLÓGIU ANTISTRESS, ktorá zabezpečuje extrémnu pohodlnosť obuvi pri chôdzi, státí, ale aj sedení. Vďaka špeciálne upraveným stielkam, kvalitným materiálom ako je koža, eko-koža a pod., ktoré sú spracované modernými technológiami, sa obuv značky Rieker vyznačuje vlastnosťami ako: FLEXIBILNOSŤ, ABSORBCIA NÁRAZOV, PRIESTRANNOSŤ, POHODLIE a MINIMÁLNA HMOTNOSŤ. Značka Rieker sa vyznačuje aj pestrosťou vzorov, čo znamená, že si na svoje prídu všetky vekové kategórie.

RIEKERTEX – je technológia úpravy obuvi vodeodolnou membránou.

Tamaris

Tamaris je značka, ktorá od roku 1967 patrí medzi špičku v oblasti topánok. Ponúka široký výber módnej obuvi rôznych druhov, ako napríklad: spoločenská obuv, tenisky, elegantná jesenná obuv, ale aj množstvo krásnych zimných čižmičiek. Módny dizajn a jedinečnosť, ako aj komfort pri každodennom nosení, Vám zaručia úplnú spokojnosť.

Obuv MARCO BOTTI

Naša predajňa na Košickej 45 v Ružinove je tu pre Vás už dlhých 27 rokov. Aktuálne ponúkame široké spektrum vzorov od značiek Rieker a Tamaris. Avšak nájdete u nás aj dopredaj rôznych iných značiek za zlomok ich ceny. Všetky naše vzory pracne vyberáme tak, aby si na svoje prišli všetky vekové kategórie. Vyberáme topánky z kvalitných materiálov, či už je to koža, eko-koža a rôzne iné syntetické materiály. Pod červenou strechou s nápisom OBUV nás nájdete tradične, od pondelka do piatku, od 10:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00.

Zdieľaj cez: